"; زلال خبر :علت حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار چیست؟ | زلال خبر
زلال خبر :علت حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار چیست؟

زلال خبر :علت حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار چیست؟


حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار به دلیل عدم رعایت قوانین کافه بازار عنوان شده است. این اپلیکشن اکنون از طریق این پلتفرم قابل دانلود نیست.

به گزارش تکراتو، امیر حقیقت، روابط عمومی کافه بازار وجود چند مشکل در این اپلیکیشن را علت حذف آن اعلام کرده است. چندی پیش نیز اتهاماتی در زمینه امنیت به این اپلیکیشن وارد شد که در ادامه توسط مرکز ماهر بررسی های لازم صورت گرفت و این مرکز اعلام کرد که این اپلیکیشن از نظر امنیتی مشکلی ندارد.


بیشتر بخوانید: اپلیکیشن روبیکا در نگاه کاربران ایرانی ؛ پنیر مفت روی تله موش؟!


بررسی علت حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار

علت حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار افزودن امکان پرداخت مستقیم در این اپلیکیشن و عدم ارائه تأییدیه‌های لازم در مهلت مقرر پس از چند تذکر کتبی و شفاهی اعلام شده است. در صورتی که این مشکل حذف شود، اپلیکیشن روبیکا به کافه بازار باز خواهد گشت و کاربران می توانند آن را دوباره از طریق این پلتفرم دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهند.


بیشتر بخوانید: از تبلیغات میلیاردی تا اینترنت رایگان در اپلیکیشن Rubika، آیا روبیکا از تلگرام جاسوسی می‌کند؟


لازم به ذکر است که با وجود حذف اپلیکیشن روبیکا از کافه بازار، همچنان می توان این اپلیکیشن را از وبسایت این سرویس یا فروشگاه‌های اپلیکیشن دیگر دانلود نمود.

 

بیشتر بخوانید:

.

منبع: digiato

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


لینک منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *