"; زلال خبر :رسمی: ساخت بازی Detroit: Become Human به اتمام رسید | زلال خبر
زلال خبر :رسمی: ساخت بازی Detroit: Become Human به اتمام رسید

زلال خبر :رسمی: ساخت بازی Detroit: Become Human به اتمام رسید


بعد از عرضه بازی خدای جنگ که می‌توان آن را بزرگ‌ترین انحصاری پلی‌استیشن 4 دانست، طرفداران به شدت منتظر رسیدن تاریخ عرضه بازی Detroit: Become Human هستند که توسط استودیو Quantic Dream و به کارگردانی دیوید کیج در دست توسعه قرار دارد.

همانطور که در بالا می‌بیند دمو این عنوان از ساعاتی دیگر در دسترس خواهد بود و تایید شده است که ساخت بازی نیز به اتمام رسیده و به صورت رسمی اعلام شد که پس از چهار سال بازی Detroit: Become Human گلد شده است.

اگر جز آن دسته از بازیکنانی هستید که با واژه گلد آشنایی ندارید؛ باید بگوییم که دیگر خبری از نسخه‌های آژمایشی مثل آلفا و بتا نخواهد بود و استودیو توانسته است ساخت بازی را به اتمام برساند. از این پس بازی برای کپی شدن روی دیسک‌های بلوری فرستاده می‌شود و استودیو کوانتیک دریم سعی می‌کند به رفع باگ‌های احتمالی بپردازد.

در بالا گفتیم دمو بازی از ساعاتی دیگر در دسترس خواهد بود و در این دمو بازیکنان کنترل شخصیت کانر را برعهده خواهند داشت و باید با یک گروگان گیر صحبت کنند تا جان گروگان‌ها را نجات دهند.

Detroit: Become Human به موضوعات بسیار حساس و مهم نظیر مقابله انسان و ماشین، آگاهی و هوشیاری در مقابل واکنش اولیه و ابتدایی، درستی و نادرستی می‌پردازد و اینگونه توانسته است به خوبی توجه بازیکنان را به خود جلب کند. نکته جالبی درباره بازی این است که حدود 513 شخصیت دارد و در هفته گذتشه اعلام شد که سه شخصیت قابل بازی، دارای آهنگ‌سازهای مختلفی هستند.ad


لینک منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *