"; زلال خبر :جی کاپ 2017 ؛ مرحله چهارم، انتخاب از میان 5 گوشی برتر سال | زلال خبر
زلال خبر :جی کاپ 2017 ؛ مرحله چهارم، انتخاب از میان 5 گوشی برتر سال

زلال خبر :جی کاپ 2017 ؛ مرحله چهارم، انتخاب از میان 5 گوشی برتر سال


جی کاپ 2017 گجت نیوز به مرحله ماقبل پایانی رسید. در این دور، شما با شرکت در نظرسنجی، بهترین گوشی های 2017 را از میان 5 موبایل راه یافته به این مرحله انتخاب خواهید کرد. به نظر شما، کدام گوشی های موبایل به فینال جی کاپ گجت نیوز خواهند رسید؟

همانطور که در نتایج مرحله سوم جی کاپ 2017 اعلام کردیم، کاربران در رقابتی نفس‌گیر، سرانجام 5 گوشی برتر را به مرحله نیمه‌نهایی فرستادند. حال با برگزاری این دور، بهترین گوشی های 2017 از نگاه کاربران گجت نیوز مشخص و به فینال این تورنمنت بزرگ فرستاده خواهند شد.

بهترین گوشی های 2017 از نگاه کاربران گجت نیوز

کاربران گجت نیوز، با شرکت در نظرسنجی دور قبل، 5 گزینه را حذف کردند و در دور چهارم با 5 موبایل قدرتمند دیگر مواجه هستند. از بزرگترین خذف‌شده‌های مرحله پیش، می‌توان به سری گلکسی اس 8 و خانواده اکسپریا ایکس زد 1 اشاره کرد. بنابراین، ادامه رای گیری گجت نیوز، از بین سایر اسمارت فون ها برگزار خواهد شد. در زیر، اسامی گوشی های پرچمدار سال 2017 راه‌یافته به نیمه‌نهایی جی کاپ گجت نیوز را مشاهده خواهید کرد.

  • اپل آیفون ایکس (آیفون 10)
  • ال جی وی 30
  • سامسونگ گلکسی نوت 8
  • سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم
  • هواوی میت 10 / میت 10 پرو / میت 10 پورشه دیزاین

شما در مرحله چهارم جی کاپ 2017 گجت نیوز، از بین 5 مورد از بهترین گوشی های 2017 بازار، 3 گزینه را به دور پایانی خواهید فرستاد. پس با توجه به حساسیت موضوع، حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید و پس از آن، در رای‌گیری شرکت کنید.

توجه داشته باشید، بعد از انتخاب گوشی مورد نظر خود، حتما بر روی دکمه ثبت رای در انتهای نظرسنجی کلیک کنید.

لطفا در بخش نظرات، نام گوشی موبایلی که به آن رای داده‌اید را به همراه دلیل انتخاب آن، ذکر کنید.


لینک منبع